zaliczeniowo.pl
gotowe prace zaliczeniowe na studia

FAQ - Mam pracę zaliczeniową, jak ją udostępnić?

Jesteś autorem pracy zaliczeniowej i chcesz ją udostępnić odpłatnie innej osobie, nic prostrzego skorzystaj  z naszego serwisu. Aby udostępnić pracę należy:

  1. Zalogować się na zaliczeniowo.pl Jeśli nie masz konta musisz się zarejestrować.

  2. Zanim pierwszy raz udostępnisz swoją pracę musisz uzupełnić swój profil użytkownika http://zaliczeniowo.pl/moj-profil. System nie pozwoli dodać pracy zaliczeniowej jeśli nie uzupełnisz swojego profilu.

  3. Teraz już możesz dodać swoją pracę. Wybierz w menu górnym 'sprzedaj swoją pracę' lub kliknij w ten odnośik http://zaliczeniowo.pl/dodaj-prace-zaliczeniowa
  4. Wypełnij formularz. Staraj się jak najdokładniej opisać pracę. Dodaj zdjęcia, niezbędne załączniki jeśli chcesz je udostępnić za darmo. Dodaj przykładowe rozdziały, dodaj demo. Pamiętaj, że to ty musisz zachęcić osobę zainteresowaną swoim ogłoszeniem. Więcej na ten temat

  5. Dodaj poprzez formularz plik z pracą będący przedmiotem udostępnienia. Praca ta zostanie wysłana automatycznie  do osoby, która wykupiła dostęp do twojej pracy.
  6. Teraz zapisz formularz i poczekaj na akceptację pracownika zaliczeniowo.pl . Wprowadzanie kluczowych zmian w pracy musi być zaakceptowane za każdym razem przez zaliczeniowo.pl . Praca niezaakceptowana widnieje w serwisie na statusie 'oczekuje' i nie jest jeszcze wyświetlana użytkownikom serwisu. 

  7. Gdy praca zostanie zakupiona przez użytkownika serwisu, poinformujemy Cię emailem, a pieniądze pomniejszone o 20% prowizję zostaną przekazane na twoje konto w ciągu 14 dni.

  8. Życzymy owocnych transakcji.