zaliczeniowo.pl
gotowe prace zaliczeniowe na studia

Liczba wyników: 4
Prosty kalkulator działający w trybie tekstowym. Program napisany na zaliczenie zajęć z C++ . Kalkulator wyróżnia się tym że ma proste menu tekstowe. W cenie pracy godzina pomocy gratis w wyjaśnieniu jak działa program. Po zakupieniiu programu dostaniesz jeden plik kalk.cpp w którym znajduje się 250 linijkowy kod programu . Program trzeba uruchomić np w środowisku w Borland C++ ...
60,00 zł
Praca została napisana na studia na przedmiot algorytmy. Praca prezentuje algorytm wyszukiwania wzorca w tekście metodą Rabina-Karpa. Po zakupieniu otrzymasz: - 14 stronnicową dokumentację - źrodło programu które prezentuje jak działa algorytmu Demo programu jest w załączniku. Konspekt pracy I.    Wstęp    3 II.    Notacja i terminologia...
100,00 zł
Program napisany na algorytmy, demonstruje działanie algorytmu sortowania mieszanego. Demo programu jest zamieszczone w załączniku. Po zakupieniu otrzymasz kod źródłowy do programu.
100,00 zł
SLK - Stos Kolejka Lista, program demonstrujący działanie listy, stosu i kolejki. W programie również znajduje się opis stosu, kolejki, listy. Program jest napisany w trybie testowym w C++. Po zakupieniu programu otrzymujesz wersję źródłową programu. W załączniku są screeny jak wygląda program, jest również demo programu.
100,00 zł
Brakuje ogłoszeń spełniających Twoje oczekiwnia? Uzupełnij poniższy formularz. Twoje zapytanie zostanie wysłane do osób zainteresowanych napisaniem takiej pracy. Skontaktujemy się z tobą jak interesująca praca się pojawi w portalu. Twój e-mail nie zostanie nikomu udostępniony, posłuży tylko Nam do kontaktu z Tobą.
*
*